Українська Українська

Русский Русский

Юридична фірма "Юрсервіс"
юридичні послуги, адвокат,консультація

Територіально ми працюємо: Київ, Києво-Святошинський район Київської області (м.Боярка, м.Вишневе), м.Ірпінь, м.Вишгород, м.Бровари
тел.(044)38-39-539


НАШ СЕРВІС


Отримайе за 10 хвилин заяву в суд про стягнення коштів на утримання матері малолітньої дитини

YURSERVICE.COM.UA

Окремі послуги по нерухомості в Києві та Київській області

  • Юридичний супровід укладення цивільно-правових угод з купівлі-продажу нерухомого майна (квартир, будинків, земельних ділянок). Юрист з питань нерухомості.
  • Оформлення права власності на побудовані до 5 серпня 1992 житлові будинки, дачні та садові будинки, господарські (присадибні) будівлі та споруди і прибудови до них. Згідно Закону України "Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" такі об'єкти не підлягають прийняттю в експлуатацію. Документами, на підставі яких може бути зареєстровано право власності на таке майно, є виписка з погосподарській книги сільської ради.
  • Узаконення перепланувань в квартирах; переклад з житлового фонду в нежитловий, у тому числі з метою комерційної діяльності; переклад з нежитлового фонду в житловий.
  • Визнання права власності на нерухоме майно через суд за набувальною давністю. Згідно зі статтею 344 Цивільного кодексу України, особа, яка добросовісно заволоділа чужим майном і продовжує відкрито, безперервно володіти нерухомим майном протягом десяти років або рухомим майном - протягом п'яти років, набуває право власності на це майно (набувальна давність).
  • Визнання права власності в судовому порядку на недобудовані самочинні споруди у вигляді " будівельних матеріалів", особливо в спадкових справах. Так, пунктом 7 Постанови Пленуму Верховного Суду України "Про судову практику у справах про спадкування" передбачено, що якщо спадкодавцем було здійснене самочинне будівництво, до спадкоємців переходить право власності на будівельні матеріали, обладнання тощо, які були використані в процесі цього будівництва.
  • Поділ жилого будинку в натурі між співвласниками в судовому порядку. Згідно з пунктом 6 Постанови Пленуму Верховного Суду України "Про практику застосування судами законодавства, що регулює право приватної власності громадян на житловий будинок", при розгляді справ про виділ в натурі часток жилого будинку судам слід мати на увазі, що це можливо, якщо кожній із сторін може бути виділено відокремлену частину будинку з самостійним виходом (квартиру). Виділення також може мати місце при наявності технічної можливості переобладнати приміщення в ізольовані квартири. Для визначення можливості розподілу будинку на дві і більше квартири призначається судова експертиза.
  • Припинення права на частку в спільному нерухомому майні за вимогою інших співвласників в судовому порядку. Згідно зі статтею 356 Цивільного кодексу України це можливо якщо: частка є незначною і не може бути виділена в натурі; річ є неподільною, спільне володіння та користування майном є неможливим; таке припинення не завдасть істотної шкоди інтересам співвласника та членам його сім'ї.
  • Виконання первинної та поточної інвентаризації з отриманням технічного паспорта чи інвентаризаційної справи; виготовлення будівельного паспорта; отримання містобудівних умов і обмежень, оформлення документів про технічний та авторський нагляд, генпідряд; виготовлення чергових кадастрових планів, містобудівних обгрунтувань та інше.