Українська Українська

Русский Русский

Юридична фірма "Юрсервіс"
юридичні послуги, адвокат,консультація

Територіально ми працюємо: Київ, Києво-Святошинський район Київської області (м.Боярка, м.Вишневе), м.Ірпінь, м.Вишгород, м.Бровари
тел.(044)38-39-539


НАШ СЕРВІС


Створіть онлайн позовну заяву про розірвання шлюбу за допомогою нашого нового сервісу

YURSERVICE.COM.UA

Прийнято закон, що регулює питання судового засідання в режимі відеоконференції

sam-2Верховною Радою України прийнято закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо участі у судовому засіданні у режимі відеоконференції". Закон спрямований на підвищення оперативності судового розгляду справ, і як наслідок покращення рівня реалізації права особи на судовий захист шляхом запровадження використання під час судових засідань систем відеоконференцзв'язку.


Відповідні зміни внесено до Господарського процесуального кодексу, Кодексу адміністративного судочинства України, Цивільного процесуального кодексу, якими передбачити можливість участі учасників судового процесу у судовому засіданні у режимі відео конференції, а також до Закону "Про судоустрій і статус суддів".
Згідно із законом, "У клопотанні про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції в обов'язковому порядку визначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення засідання, у якому відбуватиметься така участь. Питання про участь особи у судовому засіданні у режимі відеоконференції вирішується господарським судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого засідання".