Українська Українська

Русский Русский

Юридична фірма "Юрсервіс"
юридичні послуги, адвокат,консультація

Територіально ми працюємо: Київ, Києво-Святошинський район Київської області (м.Боярка, м.Вишневе), м.Ірпінь, м.Вишгород, м.Бровари
тел.(044)38-39-539


НАШ СЕРВІС


Створіть онлайн позовну заяву стягнення аліментів за допомогою нашого нового сервісу

YURSERVICE.COM.UA

Нові правила дорожнього руху

znak newЗ 15 квітня 2013 року набрали чинності зміни до правил дорожнього руху. Відповідно до змін, українські водії повинні будуть включати ближнє світло фар із заходом сонця, і платитимуть штраф за паркування на газонах.

Зміни, які почали діяти з 15 квітня, передбачають пріоритет дорожніх знаків над дорожньою розміткою. Згідно з новими правилами, обов'язковим стане використання денного світла фар за межами населених пунктів у світлий час доби в осінньо-зимовий період – з 1 жовтня до 1 травня.
Крім того, новими правилами встановлені додаткові вимоги до проїзду повз транспортні засоби, які перевозять дітей.
Тепер транспортний засіб для висадки чи посадки дітей має зупинятися з включеним аварійним сигналом. А водії, які наближаються до місця зупинки такого автомобіля, повинні зменшити швидкість, або зупинитися для того, щоб забезпечити безпеку дорожнього руху.
При цьому, в нових правилах зазначено, що дорожні знаки тепер будуть встановлюватися таким чином, щоб їх видимість була забезпечена не менш ніж за 100 м, і розміщуватися над проїзною частиною не вище 6 м.
Новими правилами вводяться в дію 11 нових дорожніх знаків і п’ять табличок до них.
Із запровадженням нових дорожніх знаків буде вводиться і таблиця, на якій буде вказано: "Увага, попереду нові дорожні знаки".
Крім того, в Правилах дорожнього руху уточнений термін "обгін".
Згідно нових правил, "обгін" - це виїзд на зустрічну смугу. У разі якщо водій рухається по дорозі, що має дві смуги в одному напрямку, він може зробити випередження, як зліва, так і справа. Разом з тим в правилах чітко вказано, що водій має рухатися якомога ближче до правого краю дороги.
При цьому, нові правила не передбачають обов'язкове використання водіями зимових шин у зимовий період часу.
В нових правилах дорожнього руху немає також норми про обов'язкове використання дитячих автокрісел, оскільки, на жаль, багато автомобілів не пристосовані для їх використання.