Юридична фірма

Захист у суді

Адвокатська практика

Основним видом діяльності нашої юридичної фірми є представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в суді загальної юрисдикції, господарських та адміністративних судах м. Києва та Київської області (особливо в Києво-Святошинському районному суді Київської області), надання юридичних консультацій, складання процесуальних документів.

Наші адвокати та юристи є фахівцями в галузі цивільного, земельного, кримінального, адміністративного і господарського права. Ми також надаємо юридичну допомогу з сімейних, житлових, спадкових питань, питань по нерухомості, страхуванню, розлученням (шлюборозлучних процесів), розділу майна і дтп, здійснюємо юридичне обслуговування підприємств (фірм), надаємо консалтингові послуги.

Ми маємо значний досвід і напрацьовану практику, що в сфері юриспруденції і судочинства часто є запорукою успіху.

Перелік адвокатських послуг

СКЛАДАННЯ ПРОЦЕСУАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ:

 • Позовних заяв у цивільному судочинстві, адміністративних позовів, заяв окремого провадження, інших заяв.
 • Апеляційних і касаційних скарг і заперечень на них, заяв про перегляд судових рішень Верховним Судом України та за нововиявленими обставинами.
 • Скарг приватного обвинувачення (за ст.125, ч.1 ст.126 і ст.356 КК України), позовних заяв в кримінальних справах, заяв про закриття кримінальної справи або перекваліфікації діянь, інших клопотань захисту в кримінальному процесі.
 • Претензій, заперечень на акти податкової інспекції, адвокатських запитів та інше.

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ:

 • Цивільних: про розірвання договорів та визнання їх недійсними; відшкодування матеріальної та моральної шкоди, встановлення фактів, що мають юридичне значення, визнання прав власності на майно (в тому числі за набувальною давністю згідно статті 344 ЦК України, на самовільне будівництво, незареєстровану нерухомість); про захист права власності, усунення перешкод у користуванні майном, його поділі між співвласниками, визнання недійсними документів; знесення самовільного будівництва та багато іншого.
 • Спадкових: про визнання недійсним заповіту або свідоцтва про право на спадщину, про визнання права власності на спадкове майно (у тому числі на самовільно побудоване або незареєстроване); про позбавлення права на спадщину, про продовження строку на прийняття спадщини, спори між спадкоємцями.
 • Житлових: про вселення та виселення; встановлення порядку користування житловими приміщеннями; визнання особи такою, що втратила право користування приміщенням; припинення права власності на частину квартири (будинку) за ст.365 ГК України; відшкодування шкоди, заподіяної залиттям квартири і.т.д.
 • Земельних: усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою; визнання недійсними рішень місцевої влади про виділення земельної ділянки (або відмови в цьому); визнання недійсним державного акта на право власності на землю; встановлення сервітуту (право користування чужою ділянкою); оформлення спадщини на землю при відсутності державного акта, а також інші справи.
 • Сімейних: про розірвання шлюбу та поділ спільного майна подружжя; визначення місця проживання дитини; про стягнення аліментів; позбавлення батьківських прав; реалізація права на спілкування з дитиною.
 • Трудових: визнання незаконним звільнення та поновлення на посаді; стягнення невиплаченої заробітної плати та інших сум при звільненні; визнання незаконними дисциплінарних стягнень, інших дій та рішень роботодавця.
 • Кримінальних: захист в кримінальному процесі; представництво інтересів потерпілих; надання юридичної допомоги свідкам.
 • Адміністративних: оскарження дій та бездіяльності суб'єктів владних повноважень, їх рішень, оскарження притягнення особи до адміністративної відповідальності; про стягнення пільг і компенсацій.
 • Господарських: Корпоративні спори; спори про укладання, виконання, розірвання та визнання недійсними господарських договорів; стягнення боргів; спори з податковою інспекцією; справи про банкрутство.
 • Справ про ДТП: про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної дорожньо-транспортною пригодою, встановлення винних ДТП; спори із страховими компаніями.
 • Інших справ: про захист авторських прав; захист прав споживачів; про прописку (реєстрацію) в садівничих і дачних будинках, встановлення фактів, що мають юридичне значення (факту спільного проживання, визнання особи померлою або зниклою без вісті, встановлення приналежності документа) і так далі.

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

У тому числі роз'яснення норм законодавства, оцінка належності, допустимості та достатності доказів, визначення лінії захисту в судовому процесі, юридичний супровід укладення угод і договорів, консультації в сфері оформлення права власності на нерухомість та прийняття в експлуатацію та інше.

Вартість послуг адвоката

Вартість послуг з представництва інтересів і захисту прав в суді різниться залежно від складності справи, обсягу роботи, місцезнаходження суду і визначається за домовленістю. При цьому остаточна вартість послуг розраховується виключно виходячи із кількості проведених судових засідань з нашою участю і підготовлених процесуальних документів. Ми виключаємо такі взаємини з клієнтом, як внесення повної оплати "на перед", стягнення відсотка від виграної суми, відшкодування витрат на підготовку до справи, ксерокопіювання, друк документів та інше.

Вартість усної юридичної консультації - 150 гривень. При укладанні договору на ведення справи сума сплаченої консультації повертається і надалі оплачується тільки участь адвоката в судових засіданнях та складання процесуальних документів.

  Юридична фірма    "Юрсервіс"  юридичні послуги, адвокат,консультація 
Територіально ми працюємо: Київ, Києво-Святошинський район Київської області (м.Боярка, м.Вишневе), м.Ірпінь, м.Вишгород, м.Бровари
тел.(044)38-39-539

Запитання юристу

Ваш email:
Ваше ім`я:
Повідомлення:
Скільки буде 2+2?