Юридична фірма

Набрала чинності спрощена процедура прийняття в експлуатацію будинків у 2015 році

sam-427 травня 2015 року набрав чинності Наказ Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України №79 від 24.04.2015 року, яким затверджено новий порядок спрощеної процедури прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт,
а також регламентовано процедуру проведення технічного обстеження.

Набрав чинності Закон України “Про забезпечення права на справедливий суд”

sam-228 березня 2015 року набрав чинності Закону України “Про забезпечення права на справедливий суд”, прийнятий Верховною Радою України 12.02.2015 року.
Цим законом внесено зміни в низку Законів, які стосуються здійснення правосуддя в Україні. Це зокрема Цивільний процесуальний кодекс, Кримінально-процесуальний кодекс, Кодекс адміністративного судочинства, Кодекс про адміністративні правопорушення, Закон України “Про доступ до судових рішень”, Закон України “Про судоустрій і статус суддів”, та інші.

keyЗ 01 січня 2015 року набрали чинності норми Податкового кодексу України про податок на нерухоме майно. Це означає, що вже скоро на плечі громадян ляже ще один вид оподаткування. Що необхідно знати про цей податок?

sam-71Верховна Рада України внесла зміни до Законодавства України щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки та реєстрації в них місця проживання.

sam-8Набрав чинності Закон України Про внесення змін до статті 19 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо особливостей державної реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна, закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 року.

  Юридична фірма    "Юрсервіс"  юридичні послуги, адвокат,консультація 
Територіально ми працюємо: Київ, Києво-Святошинський район Київської області (м.Боярка, м.Вишневе), м.Ірпінь, м.Вишгород, м.Бровари
тел.(044)38-39-539

Запитання юристу

Ваш email:
Ваше ім`я:
Повідомлення:
Скільки буде 2+2?