Юридична фірма

sam-4

27 травня 2015 року набрав чинності Наказ Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України №79 від 24.04.2015 року, яким затверджено новий порядок спрощеної процедури прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт,
а також регламентовано процедуру проведення технічного обстеження.

Детальніше...
sam-2

28 березня 2015 року набрав чинності Закону України “Про забезпечення права на справедливий суд”, прийнятий Верховною Радою України 12.02.2015 року.
Цим законом внесено зміни в низку Законів, які стосуються здійснення правосуддя в Україні. Це зокрема Цивільний процесуальний кодекс, Кримінально-процесуальний кодекс, Кодекс адміністративного судочинства, Кодекс про адміністративні правопорушення, Закон України “Про доступ до судових рішень”, Закон України “Про судоустрій і статус суддів”, та інші.

Детальніше...
key

Все, що потрібно знати про податок на нерухоме майно

З 01 січня 2015 року набрали чинності норми Податкового кодексу України про податок на нерухоме майно. Це означає, що вже скоро на плечі громадян ляже ще один вид оподаткування. Що необхідно знати про цей податок?

Детальніше...

Запитання юристу

Ваш email:
Ваше ім`я:
Повідомлення:
Скільки буде 2+2?